Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

?Чому користувачі обирають ком’ютерну техніку Apple?

13.06.2020

Екосистема
Жодна операційна система не може похвалитися такою досконалою екосистемою, як macOS, адже всі їхні пристрої тісно інтегровані один з одним.

Екран
Apple оснащує більшість своїх сучасних комп’ютерів високоякісними дисплеями, які вона називає Retina. Точне відображення кольору і високий коефіцієнт контрастності. Читання тексту і редагування фотографій, таким чином, перетворюється в справжню насолоду.

Клавіатура
Ноутбуки компанії Apple мають кращу на ринку клавіатурою. Компанія оснащує клавіатуру регульованим підсвічуванням, яка здатна міняти яскравість в залежності від освітлення навколишнього середовища. Використовуваний механізм натискання кнопок відрізняється надійністю і комфортним ходом.

Універсальність
Платформа macOS, на відміну від будь-якої іншої, дозволяє встановити Windows, якщо це потрібно. Операційна система Windows, в свою чергу, не має достатньо можливостей для установки macOS.

Програмне забезпечення та безпека
Перевагою кожного комп’ютера компанії Apple є операційна система і доступні для неї додатки. Сама платформа може похвалитися повним набором утиліт та інструментів, які необхідні професіоналу.

Зручність і простота
Простота полягає в тому, що вам не потрібно вивчати складне керівництво, щоб розібратися – як працює та чи інша функція.

Голосовий помічник Siri
Ви ніде не знайдете такого ж просунутого голосового помічника, як Siri. Він глибоко інтегрований в систему, а число команд здається незліченним.

Time Machine
Дозволяє регулярно створювати резервну копію всіх даних користувача на зовнішній диск, що в підсумку гарантує їх відновлення.

Цікаво, а з яких причин ви обрали техніку Apple?

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri