Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

watchOS 7. Що нового?

25.06.2020

У watchOS 7 з’явилися нові циферблати, можливість установки сторонніх циферблатів з веб-сайтів, розпізнання активностей та інше. Розповімо про всі ключові нововведення watchOS 7.

Циферблати
У watchOS 7 компанія Apple додала ряд нових стандартних циферблатів з підтримкою оновлених віджетів. Також Apple дозволила простим способом встановлювати сторонні циферблати на Apple Watch, завантажуючи їх з сайтів. Разом з цим Apple запропонувала користувачам можливість відправки циферблатів іншим користувачам по електронній пошті або через iMessage.

Відстеження сну
У watchOS 7 Apple Watch стежитимуть за якістю сну користувача. Функція буде аналізувати, коли користувач лягає спати і прокидається, аналізуючи інформацію про причини пробудження серед ночі і пропонуючи детальну статистику та рекомендації для підвищення якості сну. Цікава фішка watchOS 7 – беззвучний будильник, який буде будити користувача вібрацією.

Автоматичне розпізнавання миття рук
Apple Watch будуть автоматично розпізнавати, що користувач почав мити руки. На пристрої включається таймер на 20 секунд, і, якщо ви поспішили закінчити процедуру, Apple Watch підкаже, що потрібно продовжити мити руки. Крім того, пристрій може нагадувати про правила гігієни, коли ви приходите додому.

Розпізнавання активностей
Apple Watch під керуванням watchOS 7 навчаться розуміти рухи, зможуть відстежувати танці й силові тренування. Окремий режим буде відстежувати ефективність базового тренування в тренажерному залі.

Захист слуху
У watchOS 7 при використанні навушників в парі з iPhone, iPod touch або Apple Watch користувач буде отримувати повідомлення про те, наскільки високий рівень гучності і наскільки він небезпечний для слуху.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri