Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

macOS Big Sur

29.06.2020

macOS Big Sur – новітня версія однієї з найбільш передових операційних систем для настільних комп’ютерів. Незрівнянний дизайн macOS Big Sur значно змінився в порівнянні з попередніми версіями macOS, але при цьому як і раніше його легко впізнати.

Що змінилося в macOS Big Sur?
?У macOS Big Sur повністю новий дизайн. Змінилися іконки, рядок стану, центр повідомлень, оформлення вікон і попереджень. Найбільше привертають увагу іконки. Тепер вони квадратні із закругленими кутами, як на iOS.
?Apple оновила Рядок стану. Кількість значків в правій частині значно зменшилася. Тепер на увазі тільки Дата і час, Siri, Пункт управління, Spotlight, Wi-Fi, Акумулятор і Розкладка. Bluetooth, Гучність, Яскравість екрану і AirDrop знаходяться в Пункті управління.
?У macOS давно є віджети, але користувачі рідко звертають увагу на них. В Big Sur їх дизайн змінили, намалювали так само, як в iOS 14. Вони як і раніше викликаються свайпом з правого боку або після натискання кнопки в рядку меню.
?Apple освіжила зовнішній вигляд деяких додатків, змінивши правий стовпець і панель інструментів. Особливо сильно це помітно в Finder, Пошті і Будинку. В Музиці оновилися акцентні кольори: червоний замість рожевого. А ще в пошуку показуються популярні жанри і плейлисти.
?Safari, мабуть, найбільше зазнав змін в macOS Big Sur.
Дизайнери оновили оформлення браузера. З’явився попередній перегляд вкладок. На стартовій сторінці можна встановити шпалери і налаштувати відображення елементів. Розробники додали функцію Звіт про конфіденційність.
?У iMessage на Mac додали редактор стікерів Memoji.
?Розділ Економія енергії в налаштуваннях тепер називається Акумулятор.
?Оновили сторінки додатків в App Store.
?В диктофоні з’явився авторедактор. Він покращує якість запису і прибирає фоновий шум.

✔️tehnokrat.com.ua – твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri