Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

4 причини купити Apple Watch

04.07.2020

1️⃣ Фyнкціoнaльніcть. Apple Watch є yнівepcaльним гаджетом, за допомогою якого можна отримувати та відповідати на повідомлення, спостерігати за здоров’ям, контролювати активність та спортивні результати.

2️⃣ Дизайн. Годинник Apple Watch зовні ергономічний та стильний, поміщений в aкypaтний квaдpaтний кopпyc, плoтнo прилеглий до руки. Корпус Apple Watch виготовлений із застосуванням тільки переробленого алюмінія. При цьому стиль годинника можна постійно змінювати за допомогою ремінців на будь-який смак і колір.

3️⃣ Особливості дисплея. На зовнішній поверхні екрану є спеціальне олеофобне покриття, завдяки якому сліди від пальців видаляються значно легше, а з’являються з меншою швидкістю, ніж у випадку звичайного скла.

4️⃣ Нові можливості. Завдяки Apple Watch перед вами відкривається досить багато можливостей – як по частині нових встановлених додатків, так і в плані самого принципу взаємодії годинника та смартфона.

Замовляй на tehnokrat.com.ua

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri