При оплаті замовлення за реквізитами IBAN або переказом на картку, відсоток від суми замовлення буде перераховано до фонду "Повернись живим". Допоможемо ЗСУ разом ❤️🇺🇦

3 топових додатки iPhone на кожен день

12.07.2020

✔️Google Docs
Зручна програма для роботи з різними документами: від читання до повноцінного редагування. Можна легко ділитися з колегами і друзями файлами, а також одночасно працювати над спільним завданням. Підтримує популярні формати, включаючи Таблиці Excel, тестові документи Word, PDF і багато іншого.

✔️MoneyWiz
Неперевершений додаток для управління фінансами. Високоефективний розподіл бюджету, планування транзакцій, прогноз фінансового стану та створення звітів, а також облік фінансових вкладень в криптовалюту, Форекс і цінні папери. Завантажує і автоматично розподіляє за категоріями операції з ваших поточних банківських рахунків і кредитних карт.

✔️LumaFX
Потужний, цікавий і простий спосіб накладати ефекти на ваші відео і виконувати корекцію. Додавайте кольору, стилі, розмиття та піксельні ефекти, створюючи нескінченну кількість нових ефектів. Регулюйте окремі параметри ефектів і кольорокорекції. Додаток ідеально підійде професійним відеопродюсерам, активним журналістам і режисерам-ентузіастам.


✔️tehnokrat.com.ua — твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri