При оплаті замовлення за реквізитами IBAN або переказом на картку, відсоток від суми замовлення буде перераховано до фонду "Повернись живим". Допоможемо ЗСУ разом ❤️🇺🇦

Цікаві опції iOS 14

09.08.2020

Ось перелік невеликих, але корисних нововведень iOS 14??

▪️Нескінченне відтворення в Apple Music
Тепер в Apple Music є можливість автоматичного відтворення музики після закінчення плейлиста або добірки. Ця опція включається за допомогою піктограми в меню черги відтворення.

▪️Інтелектуальне розпізнання звуку
У розділі «Універсальний доступ» з’явилася дуже корисна опція для людей з обмеженими можливостями. Опція дозволяє розпізнати необхідний звук поблизу і вивести повідомлення на екран смартфона. Так iOS 14 зможе самостійно розпізнати, наприклад, звук пожежної сигналізації, гавкіт собаки або спрацьовування дверного дзвінка.
(Налаштування — Універсальний доступ — Розпізнавання звуків).

▪️Швидке форматування тексту в Нотатках
Стандартне меню «Нотатки» отримало опцію швидкого форматування виділеного тексту. Для доступу до меню потрібно задати кнопку зміни формату «Аа», а потім вибрати потрібний стиль для тексту.

▪️Швидке налаштування будильника
Оновлений «Режим сну», який нагадує про необхідність вчасно лягти в ліжко і збирає статистику про сон користувача, тепер дозволяє простіше і швидше відредагувати налаштований будильник. Натискаємо на «Режим сну» і у вікні відразу налаштовуємо гучність або звукове попередження.

▪️Повідомлення про зарядку Apple Watch
Розумний годинник Apple на watchOS 7 тепер активно сповіщає iPhone про свій статус акумулятора. Після повної зарядки годинника в iOS 14 прилетить відповідне повідомлення на екран блокування.


✔️tehnokrat.com.ua — твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri