Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

Топ товарів Back to School від ТЕХНОКРАТ: повертаємося до роботи і навчання!?

26.08.2020

Літо добігає кінця, а це означає, що прийшов час збиратися на навчання або зануритися після відпустки в роботу. Ми знаємо як допомогти вам зібратися з силами!

Ми підібрали топ товарів Back to School від ТЕХНОКРАТ, які допоможуть у навчанні та відпочинку, в будні і вихідні. У цій збірці ми об’єднали різноманітні товари, які стануть надійними помічниками в навчальному процесі і допоможуть перейти в робочий режим після відпочинку.

?Рюкзак XD Design
Хороший рюкзак стане в нагоді як на заняттях, так і по дорозі на роботу. Продумана конструкція рюкзака з безліччю відсіків і кишень дозволить взяти з собою запасні речі, перекус, документи і електронні гаджети.

⌚️Apple Watch
Для батьків, які прагнуть захистити своїх першокласників або заохотити дитину за перехід на нову навчальну щабель, ми підготували приємну ціну на розумні годинники Apple Watch. Apple Watch мають ряд характеристик і опцій, за допомогою яких ви будете в курсі, де знаходиться дитина і чи все з нею добре.

?Навушники Apple AirPods
Зручні навушники і бездротова акустика стануть в нагоді не тільки у навчанні, а й у будь-який інший ситуації. Порадуйте себе “до навчального року”, навіть якщо навчання давно закінчено!

⚡️Захисні аксесуари для вашої техніки, зарядні пристрої для швидкого поповнення енергії перед навчанням, надійні практичні кабелі та інші гаджети які не попали в нашу добірку чекають вас на нашому сайті.
Приємного навчання або роботи!


✅tehnokrat.com.ua — твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri