Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

«Чи може iPad замінити ноутбук?» iPad Pro (2020)

01.09.2020

З виходом iPadOS планшет Apple може замінити ноутбук в 90% випадків для виконання будь-яких повсякденних завдань. До того ж використання тач-інтерфейсу іноді зручніше звичної миші і клавіатури, але, при бажанні, ці аксесуари також можна підключити до iPad.

iPad Pro – найпотужніший планшет на ринку на сьогоднішній день.?
Щоб планшет міг розкрити всі свої можливості, вам знадобиться Magic Keyboard. Це просто приголомшлива клавіатура, портативна і зручна.
Окремо варто сказати і про Apple Pencil. З ним обробляти фотографії в Photoshop набагато зручніше, ніж, наприклад, за допомогою трекпада в ноутбуці.
Плануючи працювати з ілюстраціями, користувач напевно не останню увагу приділить і екрану. Широкий колірний обхват, антиблікове і олеофобне покриття і хороший кут огляду. У планшет також вбудовані функції Night Shift, True Motion і True Tone.

✔️Корисний лайфхак: можна запропонувати дитині розфарбовувати картинки в додатку або малювати на iPad за допомогою Apple Pencil. Це допоможе зайняти її корисною справою, а батьки в цей час зможуть зосередитися на роботі або саморозвитку.


✅tehnokrat.com.ua — твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri