Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

Все, що показала Apple на презентації 15 вересня 2020 року

16.09.2020

15 вересня Apple провела традиційну вересневу презентацію, яку на цей раз назвали Time Flies ( «Час летить»). Apple представила нові флагманські Apple Watch шостого покоління, «бюджетні» Apple Watch SE, два нових планшета iPad і два сервіса.

?Нові Apple Watch зможуть вимірювати рівень кисню в крові і вивчати дихальні і серцеві хвороби, включаючи астму. У годиннику також з’явився рівень висоти. Зарядка в комплект більше не буде входити, її доведеться купувати окремо.
Apple Watch SE зовні схожі на Series 6, але відрізняються чіпом Apple S5, відсутністю функцій ЕКГ і Always On Display, а також вимірювання SpO2.

?Apple показала дві нові моделі iPad восьмого покоління. Екран нового планшета – 10,9 дюйма. З помітних великих оновлень: тільки чіп Apple A12 з вбудованим Neural Engine (+ 40% до продуктивності процесора). Планшет як і раніше працює з Apple Pencil першого покоління, має Lightning і сумісний з iPadOS 14.
Нова модель iPad Air (2020) буде без Face ID, замість нього – Touch ID на бічній кнопці. Планшет оснащений передовим процесором A14 Bionic, тобто iPad Air потужніший будь-якого існуючого на даний момент iPhone і навіть iPad Pro. Чіп дає приріст продуктивності в 40% по CPU і 30% по GPU, а також подвоєння швидкості роботи Neural Engine.

?Представлений новий сервіс персоналізованих тренувань, який отримав назву Fitness +. Передплатники за допомогою iPhone, iPad і Apple TV можуть приєднатися до записів тренувань, що проводяться «тренерами світового класу».
Крім того, компанія вводить єдину підписку Apple One на всі свої сервіси. Вона об’єднає Apple Music, Apple TV +, Apple Arcade і iCloud. Передплату можна буде оформити цієї осені.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri