Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

Apple Watch Series 6?

17.09.2020

Ключова особливість нового покоління – функція визначення рівня кисню в крові (SpO2). Розташовані на тильній стороні годинника зелені, червоні та інфрачервоні світлодіоди і чотири фотодіода вимірюють рівень світла, відбитий від кровоносних судин. Час вимірювання – 15 секунд.
Годинник автоматично знімає значення SpO2, коли користувач знаходиться в стані спокою, в тому числі уві сні. Динаміка доступна в додатку «Здоров’я». Усередині новий чіпсет Apple S6, який працює до 20% швидше минулого покоління. Він має два ядра, заснований на базі Apple A13 Bionic, який стоїть в iPhone 11. Реалізована швидка зарядка – з 0 до 100% за 1,5 години – і підтримка надширокосмугового зв’язку.

Тепер доступне червоне PRODUCT (RED) забарвлення, а також алюмінієвий синій варіант. А версії з нержавіючої сталі поставляються в графітовому кольорі. Титанові Apple Watch Edition виконані в кольорі «чорний космос». Багато і нових браслетів. Преміальні Hermès Attelage Simple Tour і Double Tour, нові кольори для ремінців Nike, і головне – монобраслет. Останній являє собою ремінець без застібок і петель. Можна вибрати серед купи розмірів і кольорів, а також варіантів з м’якого силікону або переплетених синтетичних ниток.

Нова програмна функція «Сімейна настройка» дозволяє налаштовувати батькам годинник своєї дитини: встановлювати дозволені контакти, відстежувати місце розташування і блокувати відволікаючі фактори в навчальний час. Діти зможуть вибирати циферблати і виконувати адаптовані завдання по активності.


✅tehnokrat.com.ua — твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri