Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

Apple Fitness +

21.09.2020

Fitness + — перший фітнес-сервіс персоналізованих тренувань, створений спеціально для Apple Watch. Передплатники за допомогою iPhone, iPad і Apple TV можуть приєднатися до записів тренувань, що проводяться «тренерами світового класу».

Сервіс порекомендує користувачеві тренування на основі його прогресу, з можливістю відфільтрувати заняття по тривалості або типу. Музику, яка грає під час тренувань, можна зберігати через Apple Music.

Серед доступних занять – велоспорт, бігова доріжка, високоінтенсивні інтервальні тренування, танці, весловий тренажер, йога і Core Training.

Інтеграція з датчиками Apple Watch: при запуску тренування з телефону, планшета або телевізора, годинник автоматично почне вимірювати пульс, а дані будуть виводитися на великий екран. Також можна підключати тренажери, які сумісні з фірмовою технологією GymKit.

На запуск Fitness + доступний в Австралії, Канаді, Ірландії, Новій Зеландії, Великобританії і США за ціною 9,99 доларів на місяць. Підписка на рік обійдеться в 79,99 доларів, є пробний період довжиною в 30 днів.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri