Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

Додатки для планування: добірка найзручніших

23.09.2020

Щоб вчасно виконати справу, ії для початку потрібно зафіксувати: з прив’язкою до конкретного часу або без. У цьому допоможуть як вбудовані, так і сторонні додатки для iPhone і iPad.

?Нотатки
Стандартний додаток «Нотатки» – один з найбільш простих інструментів для планування, який підходить для нескладних проектів і фіксації особистих справ. Він дає можливість створювати чек-листи в будь-яких з призначених для користувача записів і відзначати їх у якості виконаних у зручний для себе час.

?Trello
Популярний додаток для спільного планування. Додаток заснований на принципі дощок, на які додаються колонки по темам з завданнями для виконання конкретним співробітником або парою колег. Trello працює з численними доповненнями, які додають в програму унікальні можливості.

?Todoist
Простий додаток для особистого або спільного планування, який дасть можливість привести в порядок абсолютно всі свої справи. Програма підкуповує простотою свого інтерфейсу і великою кількістю можливостей. Додаток підходить як для простого особистого планування, так і для складних проектів.


✅tehnokrat.com.ua — твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri