Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

Apple Pro Display XDR – новий рівень у розвитку моніторів

27.09.2020

Він володіє суперяскравістю, досконалою контрастністю, витонченою передачею тонких відтінків кольору.

Pro Display XDR тримає відмінну яскравість до 1000 кд / м². При необхідності сягає 1600 кд / м², коли це потрібно. У підсумку виводиться максимальна по красі контрастність без темних плям. Картина реалістична, як ніколи раніше, кожна ідея знаходить своє райдужне відображення.

Retina 6K не видає картинку з хмар, він його отримує сам, побудувавши мільйон алгоритмів. В результаті суперширокого охоплення кольорів P3, системи True Tone, яка визначає тип освітлення ззовні, з максимально природньою передачею кольору картинка виводиться на екран в нереальній по красі і чіткості якості. З такими характеристиками працюють розробники фільмів, 3D-ігор, вчені.

Монітор Pro Display XDR покритий сучасним нанотекстурним захисним склом. Воно накладено на поверхню за допомогою особливої ​​технології. На відміну від інших екранів, дисплей не тьмяніє і не темніє при сонячному світлі, на ньому не залишаються відблиски, які заважають повноцінній роботі.

✅Замовити і купити Pro Display XDR можно швидко і просто, обравши його на нашому сайті tehnokrat.com.ua.


✔️tehnokrat.com.ua — твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri