Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

Macbook Pro 16″

30.09.2020

Машина для мрії??

Macbook Pro 16 – найпотужніший ноутбук, створений для тих, хто змінює світ і розсуває кордони. Вражаючий дисплей Retina 16 дюймів, неймовірно швидкий процесор, графічна карта нового покоління, нова клавіатура Magic Keyboard і місткий накопичувач – це найкращий професійний ноутбук для найсерйозніших професіоналів.

MacBook Pro 16 дюймів задає абсолютно новий стандарт продуктивності ноутбуків. У максимальній конфігурації він оснащується процесором Intel Core i9 з 8 ядрами і 16 обчислювальними потоками. Завдяки покращеній системі охолодження цей процесор здатний довше забезпечувати високу продуктивність. Робота з десятками аудіотреків і ефектів, рендеринг 3D-моделей або компіляція і тестування коду – будь-які процеси будуть виконуватися гранично швидко.

Macbook Pro 16 оснащений чудовим 16-дюймовим дисплеєм Retina – найбільшим для ноутбуків Mac. На яскравості 500 кд / м² світлі області з чистим білим кольором відображаються виключно ефектно, а технологія точного фотовирівнювання молекул рідких кристалів дисплея дозволяє домогтися максимальної глибини чорного. Завдяки широкому колірному охопленню P3 будь-яке зображення виглядає неймовірно красиво і реалістично.

Графічний процесор AMD Radeon Pro серії 5000M забезпечує найвищу швидкість обробки графіки серед усіх MacBook Pro. Базова модель 16-дюймового MacBook Pro більш ніж в два рази швидше базової моделі попереднього покоління, що дозволяє робити рендеринг швидше і відтворювати відео більш плавно.

Клавіатура Magic Keyboard значно вдосконалена – у кожної клавіші покращений механізм «ножиці» і хід 1 мм, щоб клавіатура була чутливіше, зручніше і тихіше. Панель Touch Bar забезпечує зручний доступ до найкорисніших функцій, а Touch ID призначений для швидкої аутентифікації.

✅Замовити і купити Macbook Pro 16 можно швидко і просто, обравши його на сайті tehnokrat.com.ua


✔️tehnokrat.com.ua — твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri