Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

Навіщо вам потрібен Apple Watch?

02.10.2020

Любите займатися спортом?
Активно стежите за станом здоров’я?
Хочете завжди бути в курсі вашої продуктивності за день?

Тоді Apple Watch вам просто необхідний! Такий гаджет має витончений дизайн, компактні розміри, а чутливий до кожного торкання дисплей, робить використання ще більш комфортним.

?Справжній портативний помічник і друг, який буде завжди з вами і дуже полегшить виконання різних повсякденних завдань, а також дозволяє вам відповідати на дзвінки і смс.

?Персональний тренер, який завжди і всюди з вами. Apple Watch безперервно стежить за станом здоров’я власника, показниками під час тренування, рахує кроки, калорії, вимірює пульс.

?Неповторний дизайн. Apple Watch відмінно виглядають як на чоловічий, так і на жіночій руці. Вони поєднують в собі універсальний дизайн, який підійде під будь-який образ і стиль в одязі.

✔️Кожна серія Apple Watch відрізняється хорошим і різноманітним функціоналом. Комфортне використання і досконалість в кожній деталі.


✅tehnokrat.com.ua — твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri