При оплаті замовлення за реквізитами IBAN або переказом на картку, відсоток від суми замовлення буде перераховано до фонду "Повернись живим". Допоможемо ЗСУ разом ❤️🇺🇦

5 причин купити Apple MacBook Pro 16

04.10.2020

1️⃣ Чудовий дисплей на 16 дюймів. Реалістична і природна картинка при будь-якому освітленні. Широкий колірний діапазон Р3.

2️⃣ Новий стандарт продуктивності. Потужний Intel Core i9 процесор на 8 ядер працює зі швидкістю думки. Працюйте з десятками аудиотреков, ефектів, створюйте складні проекти, запускайте десятки додатків, ця машина відповідає на будь-які завдання беззаперечно.

3️⃣ Ергономічна клавіатура «ножиці». Magic Keyboard була повністю перероблена і вдосконалена за допомогою нового механізму «ножиці». Вона стала ще більш чуйною, зручною і тихою.

4️⃣ Гучне і якісне звучання. 6 динаміків створюють широке стереозвучання, яке моментально заповнює всю кімнату. Знижують вібрацію два низькочастотних динаміка і роблять звук чистішим і природним.

5️⃣ До 11 годин роботи без підзарядки. Ще більше часу для роботи, навчання і перегляду фільмів, серфінгу в інтернеті і не тільки.

Перейшовши на наш сайт tehnokrat.com.ua, ви зможете замовити MacBook Pro 16 в уже зараз і насолодитися його перевагами.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri