Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

HomePod mini?

16.10.2020

Нова смарт-колонка від Apple, HomePod mini, відтворює аудіо, підтримує функції голосового асистента Siri та може керувати елементами розумного будинку. Її можна попросити про заплановані на день події з календаря, зателефонувати комусь або зачитати повідомлення, отримати інформацію про погоду або задати пошуковий запит. Це мега крута річ!???

?Технічною основою HomePod mini став чіп Apple S5. Чіп проводить аналіз відтвореного звуку понад 100 разів в секунду і оптимізує його за допомогою многополосної автоматичної еквалізації.

?Другим технологічним проривом стала інтеграція в HomePod mini чіпа U1 з підтримкою зв’язку UWB (Ultra Wideband).

?Колонка підтримує голосового асистента Siri і впізнає власників по голосу, підказуючи плани на день.

?Ще одна нова цікава функція Intercom дозволяє обмінюватися голосовими повідомленнями через розумні колонки і різні Apple-пристрої.

?Акустичний дизайн новинки адаптований для звучання в режимі «360 градусів» і доповнений розумною системою поліпшення звуку.

?У кожній HomePod mini встановлено 3 динаміка: один з них спрямований вниз і озвучує низькі частоти, пара інших, широкосмугових, розміщені з боків.


✅tehnokrat.com.ua — твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri