При оплаті замовлення за реквізитами IBAN або переказом на картку, відсоток від суми замовлення буде перераховано до фонду "Повернись живим". Допоможемо ЗСУ разом ❤️🇺🇦

3 приголомшливі фішки iOS 14 про які ви не знали ?

24.10.2020

✔️Унікальна вібрація
iOS 14 дозволяє створити унікальну вібрацію замість стандартної. Для цього пройдіть по наступному шляху «Налаштування» → «Звуки» → «Рінгтон» → «Вібрація» → «Створити вібрацію».
Запускаємо запис, торкаємося екрану, створюючи потрібний вам ритм вібрації. Для кожного окремого контакту можна створити свою ексклюзивну вібрацію.

✔️Малювання фігур пальцем прямо в нотатках
iOS 14 сама виправляє криві малюнки, намальовані пальцем в додатку «Нотатки». Досить затримати палець на мить після того, як малюнок готовий. Поки що це працює тільки з простими геометричними фігурами.

✔️Використання задньої кришки айфона
В iOS 14 можна налаштувати виконання команд за допомогою тепов по задній кришці смартфона. У два або три торкання. Хочете зробити скріншот, просто постукавши по панелі айфона? Тепер це просто. Заходимо в «Налаштування» → «Універсальний доступ» → «Дотик», гортаємо вниз до опції «Зворотній дотик», обираємо «Подвійне торкання» або «Потрійне». Налаштовуємо.


✔️tehnokrat.com.ua — твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri