Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

Все, що показала компанія Apple на презентації 10 листопада

11.11.2020

10 листопада пройшов третій за рахунком осінній захід Apple, на якому презентували ряд цікавих гаджетів. Поговоримо про них докладніше!??

?Перший ARM-процесор для комп’ютерів Mac – M1
Першою представленою новинкою став не комп’ютер, а процесор власного виробництва Apple. Чіп виконаний по 5-нанометровому техпроцесу і включає в себе деякі компоненти, які раніше розміщувалися на материнській платі. Процесор складається з 16 мільярдів транзисторів. Процесор включає в себе 8 ядер, чотири енергоефективних і чотири для високого навантаження. Чіп M1 дозволить комп’ютерам моментально виходити з режиму сну і запускати додатки, прямо як на iPhone або iPad.

?Новий MacBook Air з процесором M1
Першим пристроєм під управлінням нового процесора M1 став MacBook Air. Завдяки продуктивній начинці вдалося домогтися в 3.5 рази більшої потужності процесора і в 5 разів більш швидкої обробки графіки. Найбільше вражає час автономної роботи – 15 годин при середньому навантаженні і приголомшливі 18 годин при перегляді відео.

?Mac mini тепер теж на мобільному процесорі M1
Другим комп’ютером, який показали на презентації, став Mac mini. У порівнянні з попереднім поколінням мініатюрного десктопа новинка стала в 3 рази швидше. Обробка графіки буде проходити в 6 разів швидше. Все це, зрозуміло, завдяки новому процесору. При наявності активного охолодження, процесор здатний постійно працювати на максимальній потужності. На зворотному боці комп’ютера розташувалися пара комбінованих портів Thunderbolt / Type-С і два USB-А.

?13-дюймовий MacBook Pro з процесором M1
Третім комп’ютером на новому процесорі став MacBook Pro 13 “. У порівнянні з попередником він став в 2.8 раз більше продуктивним.
Чіп M1 справляється з графікою швидше процесора Intel в 5 разів. Потужності вистачить на редагування 8K-відео в форматі ProRes.
У режимі веб-серфінгу новий ноутбук пропрацює близько 17 годин, а при відтворенні відео цілих 20.


✅tehnokrat.com.ua — твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri