Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

Чи варто купити iMac 27 і які його плюси?

16.11.2020

iMac 27 має унікальний 27-дюймовий дисплей Retina 5K та підтримує до 1 млрд кольорів. Щільність зображення настільки висока, що ви абсолютно не зможете розрізнити пікселі на екрані.
27-дюймовий дисплей iMac оснащений новою системою з кольоровими світлодіодами. Замість одноколірних елементів використовуються червоні, зелені і білі, які забезпечують передачу максимально реалістичних відтінків.
iMac працює на базі процесорів Intel Core i5 і i7, а також оснащений вбудованим накопичувачем Fusion Drive. На цей флеш-накопичувач зберігаються файли і програми, до яких ви звертаєтеся найчастіше. При цьому інші файли зберігаються на жорстких дисках. Такий спосіб зберігання забезпечує швидкий доступ до більш затребуваних компонентів.

Придбавши iMac 27 ви отримаєте ергономічний пристрій, c тривалим терміном служби, вбудованим якісним звуком, повною панеллю необхідних роз’ємів і відмінним зображенням. ?

??Інтернет-магазин ТЕХНОКРАТ пропонує широкий вибір техніки Apple. У нашому каталозі ви зможете знайти комп’ютери, ноутбуки, смартфони, годинники і аксесуари до техніки.
☑️На нашому сайті представлена ​​тільки оригінальна техніка.


✔️tehnokrat.com.ua — твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri