Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

Топ кращих додатків віртуальної реальності для iPhone

01.12.2020

? VR Jurassic – Dino Park World
Ви коли-небудь хотіли зустріти динозаврів в реальному житті? Тепер ви можете бути ближче, ніж будь-коли! Юрська ера у віртуальній реальності! Ця гра схожа на машину часу в нашому світі. Але безпечніше!

? Roller Coaster VR
Roller Coaster – це симулятор одного з найпопулярніших атракціонів в світі. Віртуальні американські гірки готують для вас багато сюрпризів: запаморочливі злети, блискавичні спуски, несподівані повороти, падіння з величезної висоти і багато-багато іншого. Пристебніться, ми вже вирушаємо!

? Mad Race VR божевільні гонки
Відчуй себе за кермом справжнього гоночного автомобіля! Ухиляйся від перешкод, випереджай суперників і фінішуй першим в цій божевільній гонці! Вирушайте в яскраве емоційне занурення в світ віртуальної реальності, де втрачається грань між справжнім і вигаданим.

? VR Archery Master 3D: Shooting games
Стрільба з лука VR? Звучить заманливо. Впевнені, що вам сподобається. Приголомшлива 3D-графіка, дивовижна анімація в поєднанні з технологією VR. Насолоджуйтесь стрільбою з лука і вигравайте щедрі нагороди!


✔️tehnokrat.com.ua – твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri