Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

Як правильно заряджати MacBook?

03.12.2020

Що рекомендують фахівці з Купертіно???

▪️ Не відключати від живлення під час початкового налаштування Мас. В цей час пристрій може потребувати великий запас енергії, тому варто залишити гаджет підключеним до мережі до закінчення завантаження всіх файлів.

▪️ MacBook та інші пристрої з літій-іонними батареями працюватимуть довше на одному заряді, якщо встановити останні програмні оновлення. Часто в оновлення включені енергозберігаючі технології, які допомагають продовжити час роботи Mac.

▪️ Apple рекомендує використовувати MacBook в діапазоні від +10 до +35 C. Зберігати ноутбук потрібно частково зарядженим при температурі від -20 до +45 C.

??Користуйтеся пристроєм так, як вам зручно. Коли заряду мало – підключайте ноутбук до мережі, а якщо індикатор показує 100% – відключайте і намагайтеся працювати від батареї. Мабуть, це головне правило експлуатації батареї будь-якої моделі MacBook.?


✔️tehnokrat.com.ua – твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri