При оплаті замовлення за реквізитами IBAN або переказом на картку, відсоток від суми замовлення буде перераховано до фонду "Повернись живим". Допоможемо ЗСУ разом ❤️🇺🇦

☑️ Як зробити екран Apple Watch і iPhone чорно-білим?

04.12.2020

Хочемо вам розповісти про одну корисну функцію, яка допоможе поліпшити роботу з пристроєм. Функція «Відтінки сірого». Вона доступна на iPad, iPhone, а також в Apple TV і Apple Watch.

☝?Спочатку вона була розроблена для осіб, які страждають на дальтонізм і деякими іншими захворюваннями, адже для них яскраві кольори можуть бути серйозною проблемою. Крім своєї безпосередньої функції, чорно-білий режим застосовується і для інших цілей, наприклад, він допомагає боротися із залежністю від смартфона.

Що треба зробити???
?Щоб зробити чорно-білим екран на Apple Watch потрібно активувати можливість «Відтінки сірого» в меню Watch «Універсальний доступ». Apple Watch з чорно-білим екраном виглядають стильно. Спробуйте.??
?Аналогічним чином через «Універсальний доступ» в «Налаштуваннях» iPhone чорно-білим також можна зробити і екран iPhone. Потрібно вибрати «Відтінки сірого» в меню «Світлофільтри».


✔️tehnokrat.com.ua — твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri