Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

Mac mini

14.12.2020

Працює, як великий. Тільки маленький.?

Mac mini надасть вам нові ресурси для роботи, ігор і творчості – більше, ніж ви могли собі уявити.

▪️ Чіп M1 забезпечує вражаючу швидкість і потужність роботи Mac mini. 8-ядерний процесор до трьох разів збільшив продуктивність в порівнянні з Mac mini попереднього поколенія, однак розміри квадратного корпусу комп’ютера залишилися колишніми: його ширина складає всього 19,7 см.

▪️ 16-ядерна система Neural Engine. Машинне навчання забезпечує неймовірну швидкість роботи і широкі можливості автоматизації при аналізі відео, розпізнаванні голосу, обробці зображень і виконанні багатьох інших завдань.

▪️ Завдяки сукупності технологій, використаних при створенні чіпа M1, Mac mini здатний випереджати комп’ютери, що значно перевершують його за розміром. При цьому, навіть виконуючи ресурсомісткі завдання, він споживає до 60 відсотків менше енергії, ніж модель попереднього покоління.

▪️ Чіп M1 містить до 16 ГБ надшвидкісної об’єднаної пам’яті. Завдяки цій пам’яті процесор, графічний процесор і система Neural Engine можуть миттєво отримувати дані від додатків і обмінюватися цими даними між собою. Тому все працює швидко і плавно.


✔️tehnokrat.com.ua — твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri