Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

Топ додатків, які навчать дітей основам програмування ⚡️

16.12.2020

Пропонуємо топ-3 додатка, які познайомлять дітей дошкільного та молодшого шкільного віку з написанням коду в доступній ігровій формі.

? Code Karts
Одна з найпростіших ігор для дітей у віці від 4 років. У грі потрібно задавати набір команд для машинки, щоб вона проїхала заданий трек. У міру проходження рівнів траса стає складнішою, з’являються розвилки і тупіки. Кількість команд зростає, на треку з’являється суперник.

? Lightbot
Гра з невигадливою графікою і без особливого сюжету є набором рівнів-пазлів різної складності. Потрібно давати правильний набір команд роботові-світлячку, щоб він підсвітив всі плитки в локації.

? Box Island
Красиво оформлений додаток про пригоди веселого кубика на казковому острові з вулканом. Дитині необхідно будувати найпростіші алгоритми для пересування героя по невеликих майданчиках. У міру проходження з’являються додаткові можливості і умови.


✔️tehnokrat.com.ua — твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri