Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

5️⃣ причин купити Apple Watch Series 5

21.12.2020

1️⃣ Великий і яскравий дисплей
Apple Watch Series 5 комплектуються дійсно великим екраном з технологією Retina. Його яскравість досягає значення 1000 кд / м², і цього більш ніж достатньо для перегляду всієї необхідної інформації навіть під яскравими сонячними променями.

2️⃣ Завжди включений екран
Series 5 мають можливість завжди включеного екрану. Це означає, що інформацію на них видно навіть тоді, коли ви не користуєтеся годинником. Вам не потрібно піднімати зап’ястя, щоб дізнатися час. Та й з боку вони виглядають дуже цікаво.

3️⃣ Датчик серцевої активності
Apple Watch Series 5 володіють електричним датчиком серцевої активності. Вони підтримують повідомлення про занадто низький або високий пульс, а також про нерегулярний ритм серця користувача. Більш того, на них можна використовувати фірмовий додаток «ЕКГ».

4️⃣ Досить вбудованої пам’яті
В Apple Watch Series 5 використовується накопичувач на 32 ГБ постійної пам’яті. Це сховище може використовуватися не тільки для зберігання додатків, але і для музичних композицій, які можуть залишатися на них без прив’язі до iPhone.

5️⃣ Підтримка всіх ремінців
Apple Watch Series 5 можна використовувати з будь-якими ремінцями, які розроблені для лінійки фірмових годинників Apple. Велика кількість аксесуарів дасть можливість відчутно урізноманітнити зовнішній вигляд гаджета.

✔️Apple Watch Series 5 – оптимальний вибір на сьогоднішній день.


tehnokrat.com.ua – твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri