При оплаті замовлення за реквізитами IBAN або переказом на картку, відсоток від суми замовлення буде перераховано до фонду "Повернись живим". Допоможемо ЗСУ разом ❤️🇺🇦

iMac Pro — втілення потужності ?

22.12.2020

⚡️Дисплей Retina 5K підтримує розширене колірне охоплення (P3) і забезпечує найвищу якість передачі кольору — більше мільярда кольорів. Тому зображення на екрані iMac Pro барвисте й реалістичне.

⚡️Графічний процесор Radeon Pro Vega в три рази швидше графічних процесорів, встановлених на попередніх моделях iMac. Це означає підвищену частоту кадрів в додатках віртуальної реальності, підтримку 3D-рендеринга в режимі реального часу, більш реалістичні спецефекти і максимальні налаштування графіки в іграх.

⚡️іMac Pro підтримує установку пам’яті вражаючого обсягу — до 128 ГБ. Так що ви спокійно можете виконувати візуалізацію і рендеринг великих 3D-моделей. Відкривати безліч додатків одночасно. І клацати завдання з великими обсягами даних, як горішки.

⚡️У iMac Pro — чотири порти Thunderbolt 3. Сюди можна підключити два монітори 5K, отримати в результаті екран загальною площею 44 мільйони пікселів і передавати дані зі швидкістю 40 Гбіт / с.

⚡️Звук iMac Pro вражає не менше, ніж зображення. Покращені стереодинаміки з широким діапазоном частот і багатими басами звучать ще голосніше.


✔️tehnokrat.com.ua — твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri