Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

Аpple Fitness +

28.12.2020

Новий сервіс Apple для онлайн-тренувань.

У додатку зібрані відео з різними типами тренувань, його можна запускати на iPhone, iPad і Apple TV і паралельно для аналізу фітнес-метрики на Apple Watch. Сервіс створений спеціально для Apple Watch, але, згідно з останніми даними, може бути запущений на iPhone або iPad і без годинника.

Fitness + надасть користувачам доступ до бібліотеки відеороликів про тренування, що охоплюють сили, йогу, танці, біг, ходьбу, їзду на велосипеді, веслування та багато іншого, а також новий вміст, який щотижня доставляє команда тренерів, найнятих Apple. Фітнес + інтегрує особисті показники, такі як пульс від Apple Watch, щоб мотивувати користувачів, анімуючи їх на екрані під час ключових моментів тренування.

Поки Apple Fitness + доступний в Австралії, Великобританії, Ірландії, Канаді, Новій Зеландії та США. У США вартість підписки на Apple Fitness + становить 9,99 долара в місяць або 79,99 долара на рік.


✔️tehnokrat.com.ua – твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri