Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Щоб переконатися в доцільності впровадження техніки Apple на підприємствах, компанія Jamf замовила у глобальної аналітичної компанії Vanson Bourne відповідне дослідження. Експерти провели опитування серед співробітників підприємств і отримали показові результати.
Ось деякі з них:

? 94% – опитаних з помітно більшою ймовірністю залишаться на підприємстві, яке надає можливість самостійно вибирати техніку для роботи. В даному випадку на перше місце виходить пара основних чинників: звички при користуванні; критичні особливості програмного забезпечення.

? 79% – співробітників організацій, які брали участь в дослідженні, підтверджують: вони не змогли б настільки якісно виконувати свої обов’язки, якби використовували в професійній діяльності не Mac. На комп’ютерах Apple навіть складні завдання виконуються просто.

? 74% – серед тих, хто раніше використовував в роботі ПК, звернули увагу, що після переходу на Mac почали стикатися з помітно меншим числом проблем. Apple сама розробляє і апаратне, і програмне забезпечення, тому воно працює максимально злагоджено і не викликає труднощів.

✅ Якщо ви хочете придбати хорошу річ, яка буде радувати вас довгі роки, звертайтеся в ТЕХНОКРАТ. Ми завжди Вам раді!


✔️tehnokrat.com.ua — твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri