Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

Отримайте максимум від дивовижних датчиків здоров’я на Apple Watch ?

14.01.2021

Ваш серцевий ритм є одним з найважливіших показників вашого здоров’я. ☝?Серце, яке б’ється занадто швидко або занадто повільно, може бути симптомом серйознішої проблеми і важливим нагадуванням про необхідність звернутися до лікаря. Але як ви можете відстежувати частоту свого пульсу і вести історію? Ось де ваші Apple Watch можуть стати в нагоді.??

Heart Analyzer – це ефективний і безкоштовний додаток розроблений спеціально для Apple Watch для відображення даних вашого пульсу на кількох простих екранах.

??Відкрийте програму, і на першому екрані відобразиться ваш останній виміряний пульс, а також середня, максимальна і мінімальна частота пульсу. Графік відображає вашу частоту серцевих скорочень.
??Перейдіть до наступного екрану, щоб побачити частоту серцевих скорочень під час останніх тренувань.
??На наступному екрані ви можете вручну запустити вимірювання пульсу. Натисніть на екран і натисніть кнопку «Пуск». Додаток записує і відображає частоту вашого пульсу безперервно, поки ви знову натиснете на екрані і не натиснете «Стоп».

Будьте здорові!?

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri