Шановні відвідувачі! Будь ласка, зверніть увагу, роздрібний магазин та видача товарів у Києві працює по буднях з 12 до 18 години, та у суботу з 12 до 16 години. Неділя вихідний.

Швидко розряджається батарея на iPhone? 4 способи вирішення проблеми

08.11.2020

⚡️Увімкніть “Режим енергозбереження”
Найбільш простий і ефективний спосіб відкласти час зарядки пристрою – режим енергозбереження. При активації даної функції система відключить ряд ресурсномістких процесів, таких як: автоматичне оновлення контенту, відправка геоданих, анімації і т.д.

⚡️Не використовуйте iPhone на холоді
Щоб забезпечити максимальну тривалість автономної роботи, iPhone слід експлуатувати при температурі 16-22 градуси Цельсія вище нуля.

⚡️Не використовуйте ресурсоємні додатки
Якщо необхідно максимально зберегти заряд намагайтеся не використовувати ресурсомісткі програми. Для того, щоб точно визначити програми, які витрачають заряд акумулятора більше інших потрібно перейти в Налаштування → Акумулятор. Тут у відсотках відображається рівень енергоспоживання додатків за останню добу або тиждень.

⚡️Включайте “Авіарежім”
Якщо ви перебуваєте в місці подалі від стійкого прийому мобільного зв’язку, обов’язково включіть “Авіарежім”. Пошук мережі теж дуже сильно впливає на заряд батареї iPhone.


✅tehnokrat.com.ua — твій провідник в світ техніки Apple.

Все публикации

Другие публикации

Техніка Apple для бізнесу

06.04.2021

Техніка Apple для бізнесу

Mac mini — ідеальний компактний ПК

05.04.2021

Mac mini — ідеальний компактний ПК

Як включити / вимкнути автояскравість н...

03.04.2021

Як включити / вимкнути автояскравість н...

4 корисних команди Siri

02.04.2021

4 корисних команди Siri