Пошук...

  • iPhone
    • iPhone E
    • iPhone 16
    • iPhone 17
    • iPhone 17 Pro
    • iPhone 18 Pro
    • iPhone Air
    • iPhone Duo
  • iPad
    • iPad mini
    • iPad
    • iPad Air
    • iPad Pro
  • Mac
    • MacBook Neo
    • MacBook Air
    • MacBook Pro
    • iMac
    • Mac Studio
    • Mac mini
  • Watch
    • Series 11
    • Series 12
    • Ultra
  • Монітори
    • Studio Display
    • Studio Display XDR
    • Pro Display XDR
  • Starlink
    • Термінали
    • Аксесуари
  • Аксесуари
    • AirTag
    • Адаптери та кабелі
    • Маніпулятори
    • Живлення
    • Звук і ТВ
    • XD Design
  • Електроживлення
    • Станції
    • Накопичення
    • Генерація
Контакти та режим роботи компанії avatar
  • ru
  • ua
tehnokrat
Технократ
Технократ

Пошук...

Контакти та режим роботи компанії
  • 0 800 33 47 58Контактний центр 🇺🇦
    • 044 333 47 58Відділ продажів 🧑‍💻
    • 067 658 00 00На випадок блекаутів 🌚
avatar

  • ru
  • ua

1

  • Головна
  • Mac
  • Mac Studio
  • Mac Studio (2025)
  • Робоча станция Apple Mac Studio Z1CD0013Y (2025) M4 Max 16CPU 40GPU 128GB 512GB
всі моделі

Робоча станция Apple Mac Studio Z1CD0013Y (2025) M4 Max 16CPU 40GPU 128GB 512GB

  • Опис
  • Характеристики
  • AI резюме

Apple Mac Studio (2025) M4 Max та M3 Ultra

Apple Mac Studio (2025) M4 Max та M3 Ultra призначений для тих, кому звичайного комп’ютера вже давно замало: відеомонтажерів та колористів, 3D-художників, розробників та фахівців зі штучного інтелекту. У версії з M3 Ultra він вміщує до 512 ГБ об’єднаної пам’яті — цього достатньо, щоб запускати мовні моделі з сотнями мільярдів параметрів прямо на робочому столі. Корпус залишився компактним — 19,7×19,7 см, а вперше у Mac Studio з’явився Thunderbolt 5.

Apple Mac Studio (2025) M4 Max та M3 Ultra

Чіп M4 Max випускається у двох варіантах: 14 ядер процесора (десять продуктивних і чотири ефективних) з 32-ядерною графікою або 16 ядер процесора з 40-ядерною графікою. Пам’яті — від 36 до 128 ГБ із пропускною здатністю до 546 ГБ/с, накопичувач — від 512 ГБ до 8 ТБ. Графіка M4 Max підтримує Dynamic Caching, апаратне mesh shading та трасування променів другого покоління, тому рендеринг та ігри працюють помітно плавніше.

M3 Ultra — це два кристали в одному чіпі: до 32 ядер процесора, з них 24 продуктивних, до 80 ядер графіки та 32-ядерний Neural Engine. Пам’ять — від 96 до 512 ГБ із пропускною здатністю 819 ГБ/с, накопичувач — до 16 ТБ, цього вистачає більш ніж на 12 годин відео 8K ProRes. За даними Apple, у завданнях, які використовують усі ядра та великий обсяг пам’яті, M3 Ultra майже вдвічі швидший за M4 Max. Медіапроцесор апаратно обробляє H.264, HEVC, ProRes і ProRes RAW та декодує AV1, а в M3 Ultra кількість блоків кодування подвоєно.

Ззаду розташовані чотири порти Thunderbolt 5 зі швидкістю до 120 Гбіт/с, два USB-A, HDMI 2.1, 10-гігабітний Ethernet і роз’єм 3,5 мм. Спереду — слот SDXC (UHS-II) і два USB-C на 10 Гбіт/с у M4 Max або ще два Thunderbolt 5 у M3 Ultra. Версія з M4 Max підтримує до п’яти моніторів, з M3 Ultra — до восьми. Бездротовий зв’язок — Wi-Fi 6E та Bluetooth 5.3.

Що нового?

У порівнянні з Mac Studio на M1 Max версія з M4 Max до 1,6 раза швидше обробляє зображення в Photoshop і до 2,1 раза швидше компілює код у Xcode. Mac Studio з M3 Ultra працює до 2,6 рази швидше, ніж модель на M1 Ultra, а під час роботи з великими мовними моделями в LM Studio генерує текст до 16,9 рази швидше завдяки величезному обсягу пам’яті.

Thunderbolt 5 передає дані втричі швидше, ніж Thunderbolt 4 — це прискорює роботу з зовнішніми накопичувачами та дозволяє підключати корпуси розширення з картами PCIe. Максимальний обсяг пам’яті зріс із 192 до 512 ГБ, а накопичувача — з 8 до 16 ТБ. Neural Engine прискорює роботу функцій Apple Intelligence та локальних моделей машинного навчання.

Переваги

  • M4 Max: до 16 ядер CPU та 40 ядер GPU
  • M3 Ultra: до 32 ядер CPU та 80 ядер GPU
  • До 512 ГБ пам’яті з пропускною здатністю 819 ГБ/с
  • SSD-накопичувач від 512 ГБ до 16 ТБ
  • Локальні AI-моделі на сотні млрд параметрів
  • Трасування променів та Dynamic Caching у GPU
  • Thunderbolt 5 до 120 Гбіт/с, до шести портів
  • До восьми моніторів одночасно (M3 Ultra)
  • Слот SDXC, HDMI 2.1 та 10-гігабітний Ethernet
  • Бездротові Wi-Fi 6E та Bluetooth 5.3
  • Компактний корпус 19,7×19,7 см, тиха робота

Чому варто вибрати Mac Studio (2025) M4 Max та M3 Ultra?

Mac Studio (2025) — це робоча станція, яка поміщається під монітором і при цьому справляється із завданнями, для яких раніше була потрібна серверна стійка. Версія з M4 Max підійде для монтажу, корекції кольорів, фото та розробки, а M3 Ultra з пам’яттю до 512 ГБ — для 3D-рендерингу, наукових розрахунків та локального запуску великих мовних моделей. Thunderbolt 5 та порти на передній і задній панелях забезпечують достатній запас можливостей для будь-якої студії. Монітор, клавіатура та миша до комплекту не входять.


AI-резюме

Резюме покупців

Mac Studio M4 Max із 128 ГБ пам’яті — вибір AI-інженера або розробника, який регулярно запускає локальні мовні моделі з 70B параметрів (наприклад, Llama 3.3 70B) і для кого важливі тиша та енергоефективність робочого місця, а не лише суха швидкість. Конфігурація з тим самим чіпом (16-ядерний CPU, 40-ядерний GPU), але 48–64 ГБ пам’яті для цього завдання не підходить: 70B-модель під час квантування вже стикається з нестачею пам’яті на рівні 64GB, що спричиняє використання свопу та помітне падіння швидкості.

128 ГБ дозволяє отримати 22–28 токенів/сек на Llama 3.3 70B (Q4_K_M) повністю з пам’яті, без свопу — проти 12–15 токенів/сек на конфігурації 64 ГБ того ж чіпа для тієї ж моделі. Енергоспоживання під стабільним навантаженням LLM — 60–85 Вт, тоді як порівнянна за потужністю конфігурація на дискретній GPU споживає 250–300 Вт. M3 Ultra з 28–32-ядерним CPU та пропускною здатністю 819 ГБ/с справляється з паралельним ML-тренінгом та важким відеокомпозитингом помітно краще завдяки додатковим ядрам та ширшій шині пам’яті — але M4 Max виграє у завданнях, що залежать від однопотокової продуктивності.

Навіть 128 ГБ не вистачає для 70B-моделі в повному FP16 (потрібно близько 140 ГБ) — реально доступні лише квантовані версії (Q4/Q4_K_M). Обчислювальна потужність (CPU/GPU) тут ідентична конфігурації 48–64 ГБ того самого чіпа — весь приріст вартості припадає на обсяг пам’яті, а не на швидкість рендерингу чи експорту відео. Для паралельного запуску кількох великих моделей одночасно або тонкого налаштування (fine-tuning) на великих наборах даних 128 ГБ теж може виявитися замало — тут варто звернути увагу на лінійку M3 Ultra з пам’яттю від 96 ГБ і вище. Пам’ять незнімна — розширити її після придбання неможливо.

Для яких завдань найчастіше беруть

Локальні AI-моделі до 70B
ML / Data Science
AI-агенти / Оркестрація
Штучний інтелект-кодування
Розробка ПЗ
3D-рендеринг

Хвалять

128 ГБ комфортно обробляє моделі до 70 млрд параметрів у квантуванні Q4_K_M зі швидкістю 22–28 операцій/с повністю з пам’яті, без свопу
Енергоспоживання 60–85 Вт під стабільним навантаженням LLM — проти 250–300 Вт у порівнянної за потужністю дискретної GPU-системи
Практично безшумна робота навіть під час багатогодинного навантаження LLM
Конфігурація з 64 ГБ того самого чіпа на 70B-моделях вже стикається з обмеженням свопу і падає до 12–15 ток/с — 128 ГБ усуває це обмеження
Достатньо пам’яті для паралельної роботи декількох ML-інструментів та AI-агентів одночасно
Той самий 16-ядерний CPU та 40-ядерний GPU, що й у конфігурації 48–64 ГБ — весь приріст вартості припадає на пам’ять, яка безпосередньо визначає можливості локального ШІ

Скаржаться

Навіть 128 ГБ недостатньо для 70B-моделі в повному FP16 (потрібно ~140 ГБ) — реально доступні лише квантовані версії
Обчислювальна потужність ідентична конфігурації 48–64 ГБ — немає приросту в рендерингу чи експорті відео, лише в обсязі пам’яті
M3 Ultra з 28–32-ядерним CPU та 819 ГБ/с справляється з паралельним ML-тренінгом та важким відеокомпозитингом помітно краще
Пам’ять незнімна — її не можна розширити після придбання
Для паралельного запуску кількох великих моделей або fine-tuning на великих наборах даних 128 ГБ теж може бути замало

Часто порівнюють з


MacBook Pro 16″ M4 (2024)


Резюме сформовано на основі аналізу відгуків покупців (Reddit, YouTube, профільні огляди) за допомогою штучного інтелекту і може містити неточності.

Характеристики

  • Колір корпусу:

    Silver

  • Чіп:

    M4 Max 16CPU 40GPU 16NE

  • Об’єднана пам’ять:

    128GB (546GB/s)

  • Накопичувач:

    512GB

  • Ethernet:

    10Gb Ethernet

  • Рік випуску:

    2025

  • Процесор (CPU):

    16 ядер (12 продуктивних, 4 ефективних)

  • Порти:

    4x Thunderbolt 5, 2x USB-C (10 Гбіт/с), 2x USB-A, HDMI 2.1, SDXC (UHS-II), аудіо 3.5 мм

  • Бездротовий зв’язок:

    Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3

  • Динаміки:

    Вбудований динамік

  • Блок живлення:

    480 Вт (макс.)

  • Габарити:

    19.7 × 19.7 × 9.5 см

  • Вага:

    2.74 кг

  • Комплект поставки:

    Mac Studio, кабель живлення

ІНФОРМАЦІЯ

  • Контакти та режим роботи
  • Оплата і доставка
  • Обмін Mac за Trade-in
  • Гарантія
  • Обмін та повернення
  • Правила користування сайтом
  • Політика конфіденційності
  • Відгуки на сайті
  • Відгуки на Google
  • Мапа сайту
  • Harno — помічник із текстом

КАТЕГОРІЇ

  • iPhone
  • iPad
  • MacBook Neo
  • MacBook Air
  • MacBook Pro
  • iMac
  • Mac mini
  • Mac Studio
  • Watch
  • Монітори
  • Starlink
  • Аксесуари
  • Зарядні станції

ІНШІ РЕСУРСИ

  • iPhone 18 Pro
  • iPhone 18 Pro Max
  • iPhone Duo
  • iPhone 17
  • MacBook Air 13″ (2026) M5
  • MacBook Pro 14″ (2026)
  • MacBook Pro 16″ (2026) M5
  • Mac mini (2026)
  • iPad Air 11″ (2026) M4
  • Apple Watch Series 12
0 800 33 47 58 КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР
Vega Cloud PBX