ПРОГРАМА ОБМІНУ «MAC TRADE-IN»

ОБМІНЯЙТЕ СТАРИЙ MAC НА НОВИЙ

«MAC TRADE-IN» від «ТЕХНОКРАТ» — це програма вигідного обміну Б/У комп’ютерів Apple на новий Mac з доплатою різниці між оцінною вартістю старого Mac і вартістю нового комп’ютера. Скориставшись програмою обміну Trade-in, Ви зможете швидко та безпечно обміняти свій застарілий Mac на абсолютно новий! При цьому вам не потрібно дбати про те, кому і як продавати старий комп’ютер, ми беремо це на себе.

Як оцінити мій комп’ютер?

Для попередньої оцінки Mac, будь ласка, заповніть форму нижче. У полі «Короткий опис» опишіть загальний стан комп’ютера кількома словами. Якщо пристрій має дефекти, вкажіть їх. Якщо комп’ютер має нестандартну конфігурацію, уточніть його поточні характеристики. Обов’язково вкажіть реальний серійний номер, це дуже важливо, оскільки за серійним номером ми ідентифікуємо пристрій. Якщо є можливість завантажити фотографії, зробіть це. Чим повніше опис, тим швидше і точніше буде оцінка. Ми виконаємо попередню оцінку протягом 24 годин (робочого часу) і відправимо вам відповідь з оцінкою та описом процедури обміну електронною поштою на адресу, вказану у формі заявки.

Виконаємо оцінку Вашого Mac протягом 24-х годин!

Що таке «Trade-in»?

«MAC TRADE-IN» — це програма обміну старих пристроїв на нові з доплатою різниці між вартістю нового пристрою та оцінною вартістю старого. Крім того, вартість вашого пристрою можна зарахувати як перший внесок при придбанні нового товару в кредит або розстрочку. Програма «MAC TRADE-IN» поширюється лише на комп’ютери Apple і не поширюється на інші пристрої (iPhone, iPad та ін.).

Як оцінити мій старий Mac?

Попередню оцінку вашого комп’ютера можна отримати протягом 24 годин (робочого часу), заповнивши відповідну форму вище. Відповідь з оціночною вартістю вашого Mac буде надіслана вам електронною поштою вказаною у формі заявки. Зверніть увагу: чим детальнішою буде інформація в описі вашого комп’ютера, тим точнішою і швидшою буде оцінка.

Це остаточна оцінна вартість?

Оцінна вартість, виконана без огляду комп’ютера, є попередньою. Вона може бути змінена при фізичному огляді комп’ютера нашими фахівцями у разі виявлення дефектів, які не заявлені у формі заявки. Попередня оцінка буде зафіксована у разі повної відповідності технічного та косметичного стану комп’ютера.

Які вимоги до техніки?

Програма обміну поширюється на комп’ютери Apple не старше 6 років. Вся техніка, що приймається, повинна відповідати наступним вимогам: пристрій включається і стабільно працює, відключено обліковий запис iCloud та інші паролі, відсутні значні механічні пошкодження та ознаки проникнення вологи, екран не має сколів, засвітів та артефактів. Пристрій не ремонтувався в не авторизованих сервісних центрах.

Якщо Mac несправний або має значні пошкодження?

Якщо Ваш Mac несправний (у тому числі залитий рідиною), не вмикається або має інші пошкодження – обмін на новий Mac можливий! Попередня оцінка може становити від 10 до 30% вартості нового аналогічного комп’ютера на даний момент. Остаточну оцінку можна провести після передачі пристрою нашим фахівцям і може зайняти до 72 годин (робочого часу).

Яким є порядок розрахунку за новий товар?

Розрахунок за новий товар, який купується в рамках програми «MAC TRADE-IN», провадиться в будь-якій доступній формі оплати. При цьому оцінна вартість Вашого старого комп’ютера зараховується як знижка на новий товар.

Чи можливе повернення БУ техніки?

Комп’ютер, переданий нам у рамках програми «MAC TRADE-IN», поверненню не підлягає.

Що із гарантією на нову техніку?

Гарантійне обслуговування, обмін та повернення нових товарів, придбаних за програмою «MAC TRADE-IN», провадиться у порядку, передбаченому чинним законодавством України.