Пошук...

  • iPhone
    • iPhone E
    • iPhone 16
    • iPhone 17
    • iPhone 17 Pro
    • iPhone 18 Pro
    • iPhone Air
    • iPhone Duo
  • iPad
    • iPad mini
    • iPad
    • iPad Air
    • iPad Pro
  • Mac
    • MacBook Neo
    • MacBook Air
    • MacBook Pro
    • iMac
    • Mac Studio
    • Mac mini
  • Watch
    • Series 11
    • Series 12
    • Ultra
  • Монітори
    • Studio Display
    • Studio Display XDR
    • Pro Display XDR
  • Starlink
    • Термінали
    • Аксесуари
  • Аксесуари
    • AirTag
    • Адаптери та кабелі
    • Маніпулятори
    • Живлення
    • Звук і ТВ
    • XD Design
  • Електроживлення
    • Станції
    • Накопичення
    • Генерація
Контакти та режим роботи компанії avatar
  • ru
  • ua
tehnokrat
Технократ
Технократ

Пошук...

Контакти та режим роботи компанії
  • 0 800 33 47 58Контактний центр 🇺🇦
    • 044 333 47 58Відділ продажів 🧑‍💻
    • 067 658 00 00На випадок блекаутів 🌚
avatar

  • ru
  • ua

1

  • Головна
  • Mac
  • Mac Studio
  • Mac Studio (2025)
  • Робоча станция Apple Mac Studio Z1CD00142 / Z1CE000R5 (2025) M3 Ultra 32CPU 80GPU 96GB 1TB
всі моделі

Робоча станция Apple Mac Studio Z1CD00142 / Z1CE000R5 (2025) M3 Ultra 32CPU 80GPU 96GB 1TB

  • Опис
  • Характеристики
  • AI резюме

Apple Mac Studio (2025) M4 Max та M3 Ultra

Apple Mac Studio (2025) M4 Max та M3 Ultra призначений для тих, кому звичайного комп’ютера вже давно замало: відеомонтажерів та колористів, 3D-художників, розробників та фахівців зі штучного інтелекту. У версії з M3 Ultra він вміщує до 512 ГБ об’єднаної пам’яті — цього достатньо, щоб запускати мовні моделі з сотнями мільярдів параметрів прямо на робочому столі. Корпус залишився компактним — 19,7×19,7 см, а вперше у Mac Studio з’явився Thunderbolt 5.

Apple Mac Studio (2025) M4 Max та M3 Ultra

Чіп M4 Max випускається у двох варіантах: 14 ядер процесора (десять продуктивних і чотири ефективних) з 32-ядерною графікою або 16 ядер процесора з 40-ядерною графікою. Пам’яті — від 36 до 128 ГБ із пропускною здатністю до 546 ГБ/с, накопичувач — від 512 ГБ до 8 ТБ. Графіка M4 Max підтримує Dynamic Caching, апаратне mesh shading та трасування променів другого покоління, тому рендеринг та ігри працюють помітно плавніше.

M3 Ultra — це два кристали в одному чіпі: до 32 ядер процесора, з них 24 продуктивних, до 80 ядер графіки та 32-ядерний Neural Engine. Пам’ять — від 96 до 512 ГБ із пропускною здатністю 819 ГБ/с, накопичувач — до 16 ТБ, цього вистачає більш ніж на 12 годин відео 8K ProRes. За даними Apple, у завданнях, які використовують усі ядра та великий обсяг пам’яті, M3 Ultra майже вдвічі швидший за M4 Max. Медіапроцесор апаратно обробляє H.264, HEVC, ProRes і ProRes RAW та декодує AV1, а в M3 Ultra кількість блоків кодування подвоєно.

Ззаду розташовані чотири порти Thunderbolt 5 зі швидкістю до 120 Гбіт/с, два USB-A, HDMI 2.1, 10-гігабітний Ethernet і роз’єм 3,5 мм. Спереду — слот SDXC (UHS-II) і два USB-C на 10 Гбіт/с у M4 Max або ще два Thunderbolt 5 у M3 Ultra. Версія з M4 Max підтримує до п’яти моніторів, з M3 Ultra — до восьми. Бездротовий зв’язок — Wi-Fi 6E та Bluetooth 5.3.

Що нового?

У порівнянні з Mac Studio на M1 Max версія з M4 Max до 1,6 раза швидше обробляє зображення в Photoshop і до 2,1 раза швидше компілює код у Xcode. Mac Studio з M3 Ultra працює до 2,6 рази швидше, ніж модель на M1 Ultra, а під час роботи з великими мовними моделями в LM Studio генерує текст до 16,9 рази швидше завдяки величезному обсягу пам’яті.

Thunderbolt 5 передає дані втричі швидше, ніж Thunderbolt 4 — це прискорює роботу з зовнішніми накопичувачами та дозволяє підключати корпуси розширення з картами PCIe. Максимальний обсяг пам’яті зріс із 192 до 512 ГБ, а накопичувача — з 8 до 16 ТБ. Neural Engine прискорює роботу функцій Apple Intelligence та локальних моделей машинного навчання.

Переваги

  • M4 Max: до 16 ядер CPU та 40 ядер GPU
  • M3 Ultra: до 32 ядер CPU та 80 ядер GPU
  • До 512 ГБ пам’яті з пропускною здатністю 819 ГБ/с
  • SSD-накопичувач від 512 ГБ до 16 ТБ
  • Локальні AI-моделі на сотні млрд параметрів
  • Трасування променів та Dynamic Caching у GPU
  • Thunderbolt 5 до 120 Гбіт/с, до шести портів
  • До восьми моніторів одночасно (M3 Ultra)
  • Слот SDXC, HDMI 2.1 та 10-гігабітний Ethernet
  • Бездротові Wi-Fi 6E та Bluetooth 5.3
  • Компактний корпус 19,7×19,7 см, тиха робота

Чому варто вибрати Mac Studio (2025) M4 Max та M3 Ultra?

Mac Studio (2025) — це робоча станція, яка поміщається під монітором і при цьому справляється із завданнями, для яких раніше була потрібна серверна стійка. Версія з M4 Max підійде для монтажу, корекції кольорів, фото та розробки, а M3 Ultra з пам’яттю до 512 ГБ — для 3D-рендерингу, наукових розрахунків та локального запуску великих мовних моделей. Thunderbolt 5 та порти на передній і задній панелях забезпечують достатній запас можливостей для будь-якої студії. Монітор, клавіатура та миша до комплекту не входять.


AI-резюме

Резюме покупців

Mac Studio M3 Ultra з 28–32-ядерним процесором, 60–80-ядерним графічним процесором і 96 ГБ пам’яті — конфігурація для професійного медіавиробництва в реальному масштабі: broadcast-інженер із багатопотоковим виведенням у прямому ефірі, 3D-аніматор, який рендерить складні сцени в Redshift або Octane, колорист, який обробляє багатогодинні проєкти в DaVinci Resolve. Це перший рівень лінійки Ultra — якісний стрибок у багатопотоковій продуктивності навіть порівняно з топовою конфігурацією M4 Max (16-ядерний CPU, 40-ядерний GPU, до 128 ГБ пам’яті), яка створювалася для однопотокових завдань та завдань штучного інтелекту, а не для паралельного масштабування на безліч ядер.

За даними AppleInsider, M3 Ultra випереджає M2 Ultra приблизно на 30 % у багатопотокових завданнях і на 16 % — в однопотокових. У Maxon Redshift рендеринг сцен відбувається до 2,6 рази швидше, ніж на Mac Studio з M1 Ultra. За відгуками ProVideo Coalition та PetaPixel, шумозаглушення у Final Cut Pro помітно швидше, ніж у попередніх поколіннях. Пропускна здатність пам’яті 819 ГБ/с — майже вдвічі вища, ніж 546 ГБ/с у топовій конфігурації M4 Max зі 128 ГБ, що безпосередньо позначається на швидкості роботи з великими медіапроєктами.

96 ГБ — це базовий рівень лінійки Ultra: для паралельного ML-тренінгу або надважких VFX із кількома великими сценами одночасно варто розглянути конфігурацію з 256 ГБ. На дистильованій моделі 70B M3 Ultra видає близько 16–22 токенів/сек — це на рівні конфігурації M4 Max з 128 ГБ (22–28 токенів/с) при помітно більшому енергоспоживанні та менш тихій роботі. Якщо основне завдання — саме локальний LLM-інференс без потреби в багатоядерному рендерингу, лінійка Ultra є надмірною: її виправдовує саме паралельне багатопотокове навантаження (broadcast, 3D-рендеринг, ML-тренінг), а не чистий інференс.

Для яких завдань найчастіше беруть

Відеомонтаж (broadcast, корекція кольору)
3D-рендеринг
Анімація / Motion
ML / Data Science
Локальні AI-моделі до 70B
Розробка ПЗ

Хвалять

Багатопотокова продуктивність приблизно на 30% вища, ніж у M2 Ultra
Рендеринг сцен у Maxon Redshift до 2,6 разів швидше, ніж на Mac Studio M1 Ultra
Пропускна здатність пам’яті 819 ГБ/с — майже вдвічі вища, ніж 546 ГБ/с у топовій конфігурації M4 Max зі 128 ГБ
Помітно швидше шумозаглушення в Final Cut Pro порівняно з попередніми поколіннями
28–80 ядер CPU/GPU забезпечують реальний приріст саме в паралельних сценаріях — рендеринг, broadcast-вивід, ML-тренінг
96 ГБ достатньо для локальних LLM до 70 млрд (16–22 ток/с) паралельно з робочими медіапроцесами

Скаржаться

Однопотокова продуктивність поступається M4 Max — завдання, що залежать від відгуку одного ядра, не отримують переваги від Ultra-архітектури
Для чистого LLM-інференсу без багатоядерного рендерингу конфігурація M4 Max з 128 ГБ забезпечує порівнянну або вищу швидкість (22–28 проти 16–22 ток/с) при помітно меншому енергоспоживанні
96 ГБ — базовий рівень лінійки Ultra: для паралельного ML-тренінгу або надважких VFX потрібна конфігурація від 256 ГБ
Різниця між 28-ядерним/60-GPU та 32-ядерним/80-GPU варіантами помітна лише в найвимогливіших сценаріях рендерингу
Пам’ять незнімна — її неможливо розширити після придбання

Часто порівнюють з


MacBook Pro 16″ M4 (2024)


Резюме сформовано на основі аналізу відгуків покупців (Reddit, YouTube, профільні огляди) за допомогою штучного інтелекту і може містити неточності.

Характеристики

  • Колір корпусу:

    Silver

  • Чіп:

    M3 Ultra 32CPU 80GPU 32NE

  • Об’єднана пам’ять:

    96GB (819GB/s)

  • Накопичувач:

    1TB

  • Ethernet:

    10Gb Ethernet

  • Рік випуску:

    2025

  • Процесор (CPU):

    32 ядра (24 продуктивних, 8 ефективних)

  • Порти:

    6x Thunderbolt 5, 2x USB-A, HDMI 2.1, SDXC (UHS-II), аудіо 3.5 мм

  • Бездротовий зв’язок:

    Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3

  • Динаміки:

    Вбудований динамік

  • Блок живлення:

    480 Вт (макс.)

  • Габарити:

    19.7 × 19.7 × 9.5 см

  • Вага:

    3.64 кг

  • Комплект поставки:

    Mac Studio, кабель живлення

ІНФОРМАЦІЯ

  • Контакти та режим роботи
  • Оплата і доставка
  • Обмін Mac за Trade-in
  • Гарантія
  • Обмін та повернення
  • Правила користування сайтом
  • Політика конфіденційності
  • Відгуки на сайті
  • Відгуки на Google
  • Мапа сайту
  • Harno — помічник із текстом

КАТЕГОРІЇ

  • iPhone
  • iPad
  • MacBook Neo
  • MacBook Air
  • MacBook Pro
  • iMac
  • Mac mini
  • Mac Studio
  • Watch
  • Монітори
  • Starlink
  • Аксесуари
  • Зарядні станції

ІНШІ РЕСУРСИ

  • iPhone 18 Pro
  • iPhone 18 Pro Max
  • iPhone Duo
  • iPhone 17
  • MacBook Air 13″ (2026) M5
  • MacBook Pro 14″ (2026)
  • MacBook Pro 16″ (2026) M5
  • Mac mini (2026)
  • iPad Air 11″ (2026) M4
  • Apple Watch Series 12
0 800 33 47 58 КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР
Vega Cloud PBX