Пошук...

  • iPhone
    • iPhone E
    • iPhone 16
    • iPhone 17
    • iPhone 17 Pro
    • iPhone 18 Pro
    • iPhone Air
    • iPhone Duo
  • iPad
    • iPad mini
    • iPad
    • iPad Air
    • iPad Pro
  • Mac
    • MacBook Neo
    • MacBook Air
    • MacBook Pro
    • iMac
    • Mac Studio
    • Mac mini
  • Watch
    • Series 11
    • Series 12
    • Ultra
  • Монітори
    • Studio Display
    • Studio Display XDR
    • Pro Display XDR
  • Starlink
    • Термінали
    • Аксесуари
  • Аксесуари
    • AirTag
    • Адаптери та кабелі
    • Маніпулятори
    • Живлення
    • Звук і ТВ
    • XD Design
  • Електроживлення
    • Станції
    • Накопичення
    • Генерація
Контакти та режим роботи компанії avatar
  • ru
  • ua
tehnokrat
Технократ
Технократ

Пошук...

Контакти та режим роботи компанії
  • 0 800 33 47 58Контактний центр 🇺🇦
    • 044 333 47 58Відділ продажів 🧑‍💻
    • 067 658 00 00На випадок блекаутів 🌚
avatar

  • ru
  • ua

1

  • Головна
  • Mac
  • MacBook Pro
  • MacBook Pro 14″ (2026)
  • Ноутбук Apple MacBook Pro 14″ Silver MGDQ4 (2026) M5 Max 18CPU 32GPU 36GB 2TB
всі моделі

Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Silver MGDQ4 (2026) M5 Max 18CPU 32GPU 36GB 2TB

  • Опис
  • Характеристики
  • AI резюме

Apple MacBook Pro 14″ (2026) M5 Pro та M5 Max

Apple MacBook Pro 14″ (2026) M5 Pro та M5 Max до чотирьох разів швидший за попереднє покоління у завданнях штучного інтелекту, а накопичувач у ньому працює удвічі швидше і має обсяг від 1 ТБ. Чіпи побудовані за новою архітектурою Fusion, яка об’єднує два кристали в одну систему на кристалі. Це компактний професійний ноутбук для розробників, дослідників ШІ, монтажерів, 3D-аніматорів та дизайнерів.

Apple MacBook Pro 14" (2026) M5 Pro та M5 Max

Процесор M5 Pro та M5 Max поєднує два типи ядер: супер’ядра з найвищою однопотоковою продуктивністю та нові продуктивні ядра для багатопотокових завдань. M5 Pro випускається з 15 ядрами (п’ять супер’ядер і десять продуктивних) та 16-ядерною графікою або з 18 ядрами (шість і дванадцять) та 20-ядерною графікою, з пам’яттю 24, 48 або 64 ГБ та пропускною здатністю 307 ГБ/с. M5 Max отримав 18-ядерний процесор, графіку на 32 або 40 ядер і від 36 до 128 ГБ пам’яті з пропускною здатністю до 614 ГБ/с.

У кожному ядрі графічного процесора вбудовано нейроприскорювач, тому локальні мовні моделі, генерація зображень та обробка відео нейромережами працюють у рази швидше. Графічний процесор підтримує трасування променів, медіапроцесор прискорює H.264, HEVC та ProRes і декодує AV1, а кожен із трьох портів Thunderbolt 5 керується власним контролером на чіпі. Накопичувач SSD — від 1 до 8 ТБ зі швидкістю до 14,5 ГБ/с.

Екран Liquid Retina XDR діагоналлю 14,2 дюйма забезпечує яскравість до 1000 ніт у режимі SDR і до 1600 ніт на піках HDR, ProMotion підвищує частоту оновлення до 120 Гц, а за бажанням доступне скло з нанотекстурою. Камера 12 МП з Center Stage та Desk View, шість динаміків і три студійні мікрофони підходять для дзвінків та запису. HDMI з підтримкою 8K, слот SDXC, роз’єм 3,5 мм і MagSafe 3 доповнюють порти Thunderbolt 5. Версія з M5 Pro підтримує підключення двох зовнішніх моніторів, а з M5 Max — до чотирьох.

Що нового?

За даними Apple, у порівнянні з MacBook Pro на M4 Pro версія з M5 Pro до 3,9 раза швидше обробляє запити до мовних моделей, до 3,7 раза швидше генерує зображення та до 1,4 раза швидше рендерить сцени в Redshift. M5 Max порівняно з M4 Max працює до 4 разів швидше в мовних моделях, до 3 разів швидше в ефектах DaVinci Resolve та до 3,5 рази швидше в Topaz Video.

Бездротовий чіп Apple N1 забезпечив підтримку Wi-Fi 7 і Bluetooth 6 замість Wi-Fi 6E і Bluetooth 5.3. Базовий накопичувач збільшився до 1 ТБ у M5 Pro та до 2 ТБ у M5 Max, а швидкість читання та запису зросла до двох разів. З блоком живлення 96 Вт і потужнішим ноутбук заряджається до 50% за 30 хвилин.


Переваги

  • M5 Pro або M5 Max на архітектурі Fusion
  • До 18 ядер CPU: супер’ядра та нові ядра
  • Графіка до 40 ядер з нейроприскорювачами
  • До 128 ГБ пам’яті з пропускною здатністю до 614 ГБ/с
  • SSD від 1 до 8 ТБ, швидкість до 14,5 ГБ/с
  • XDR-екран 14,2″: 1000 ніт SDR, 1600 ніт HDR
  • Опція скла з нанотекстурою проти відблисків
  • Три порти Thunderbolt 5, HDMI 8K, SDXC, MagSafe 3
  • Wi-Fi 7 і Bluetooth 6 на чіпі Apple N1
  • До 22 годин роботи (M5 Pro), до 20 (M5 Max)
  • Камера 12 МП з Center Stage та Desk View

Чому варто вибрати MacBook Pro 14″ (2026) M5 Pro та M5 Max?

MacBook Pro 14″ (2026) — компактний ноутбук, який справляється із завданнями настільної робочої станції та поміщається в будь-який рюкзак. M5 Pro підійде розробникам, фотографам і монтажерам, а M5 Max з пам’яттю до 128 ГБ — для 3D-анімації, навчання власних моделей і монтажу 8K. Швидкий накопичувач від 1 ТБ, Wi-Fi 7 та автономність на весь день роблять його зручним як в офісі, так і в подорожах.


AI-резюме

Резюме покупців

Тут починається лінійка M5 Max: її обирають відеомонтажери та колористи, які працюють із 4K–8K та багатошаровою корекцією кольорів; VFX-художники, яким потрібен попередній перегляд ефектів у реальному часі; motion-дизайнери з щільними 3D-сценами; фотографи та відеографи, які переходять з MacBook Pro на M1 Max, M2 Max або M3 Max. На відміну від покупців топових конфігурацій M5 Pro, тут у пріоритеті не обсяг пам’яті, а архітектура GPU.

Чіп у цій конфігурації лише один — M5 Max 18CPU/32GPU з пропускною здатністю пам’яті 460 ГБ/с. Це помітно швидше за топову конфігурацію M5 Pro (18CPU/20GPU, 64 ГБ, 307 ГБ/с) за потужністю GPU, хоча обсяг пам’яті тут удвічі менший. Щодо M4 Max того ж класу (теж 32-ядерний GPU) пропускна здатність зросла з 410 до 460 ГБ/с — на 12%. У незалежних тестах PugetBench і DaVinci Resolve M5 Pro та M5 Max випереджають мобільну RTX 5090 у творчих сценаріях.

36 ГБ тут — це базовий, мінімальний обсяг пам’яті для лінійки M5 Max, і його не можна розширити після придбання. Для ресурсоємних 8K-проєктів із кількома камерами, важких VFX із десятками шарів або локальних LLM розміром понад 15–20 млрд варто звернути увагу на конфігурацію з 48–64 ГБ того ж чіп-серіалу (вже з 40-ядерним GPU та пропускною здатністю 614 ГБ/с). Якщо ж важливішим є обсяг пам’яті, а не архітектура GPU — наприклад, для роботи з великими наборами даних без ресурсоємного рендерингу — конфігурація M5 Pro з 64 ГБ за схожою ціною забезпечує вдвічі більше пам’яті.

Для яких завдань найчастіше беруть

Монтаж та корекція кольору 4K/8K
3D / VFX
Motion-дизайн
Обробка RAW-фото
Локальні AI-моделі
Аудіопродакшн

Хвалять

Архітектура GPU M5 Max — 32 ядра та 460 ГБ/с пропускної здатності пам’яті проти 20 ядер та 307 ГБ/с у топовій конфігурації M5 Pro — помітно у корекції кольорів та VFX-превью
У незалежних тестах PugetBench і DaVinci Resolve M5 Pro та M5 Max випереджають мобільну RTX 5090 у творчих сценаріях
Порівняно з M4 Max того ж класу (32-ядерний GPU) пропускна здатність пам’яті зросла з 410 до 460 ГБ/с
Neural Engine прискорює автокорекцію кольору та AI-інструменти в Final Cut Pro та DaVinci Resolve
Дисплей 120 Гц Mini-LED XDR із високою точністю передачі кольорів — критично важливий для корекції кольорів
Thunderbolt 5, SD-карта, HDMI — зручно для професійної знімальної техніки

Скаржаться

36 ГБ — базовий, мінімальний обсяг пам’яті для M5 Max, і його не можна розширити після придбання
Для ресурсоємних 8K-проєктів з кількома камерами, важких VFX із десятками шарів або локальних LLM розміром понад 15–20B потрібна конфігурація з 48–64GB того самого чіпа
За обсягом пам’яті поступається топовій конфігурації M5 Pro (64 ГБ, 307 ГБ/с) — якщо важливіший обсяг, а не архітектура GPU, та конфігурація може виявитися вигіднішою
Істотна доплата за архітектуру M5 Max порівняно з M5 Pro — виправдана лише за умови реального навантаження, що залежить від GPU
40-ядерний GPU у топових конфігураціях M5 Max відчутно швидший у важкому рендерингу — тут це не топовий варіант лінійки

Часто порівнюють з


MacBook Pro 14″ M4 (2024)
Mac Studio (2025)


Резюме сформовано на основі аналізу відгуків покупців (Reddit, YouTube, профільні огляди) за допомогою штучного інтелекту і може містити неточності.

Характеристики

  • Колір корпусу:

    Silver

  • Чіп:

    M5 Max 18CPU 32GPU 16NE

  • Об’єднана пам’ять:

    36GB (460GB/s)

  • Накопичувач:

    2TB

  • Тип скла:

    Standard

  • Рік випуску:

    2026

  • Діагональ екрана:

    14.2"

  • Роздільна здатність:

    3024×1964 (254 ppi)

  • Тип дисплея:

    Liquid Retina XDR (Mini-LED)

  • Частота оновлення:

    ProMotion до 120 Гц

  • Яскравість:

    до 1000 ніт (SDR), до 1600 ніт (HDR)

  • Колірний обхват:

    P3, True Tone, 1 млрд кольорів

  • Процесор (CPU):

    18 ядер (6 супер’ядер, 12 продуктивних)

  • Порти:

    3x Thunderbolt 5, HDMI, SDXC, MagSafe 3, аудіо 3.5 мм

  • Бездротовий зв’язок:

    Wi-Fi 7, Bluetooth 6, чіп Apple N1

  • Камера:

    12 МП Center Stage, Desk View

  • Динаміки:

    6 динаміків, Spatial Audio, Dolby Atmos

  • Мікрофони:

    3 мікрофони студійної якості

  • Клавіатура:

    Magic Keyboard із підсвічуванням

  • Touch ID:

    Так

  • Акумулятор:

    72.4 Вт·год

  • Час роботи:

    до 20 годин

  • Блок живлення:

    96 Вт

  • Габарити:

    31.26 × 22.12 × 1.55 см

  • Вага:

    1.62 кг

  • Комплект поставки:

    Ноутбук, кабель USB-C – MagSafe 3

ІНФОРМАЦІЯ

  • Контакти та режим роботи
  • Оплата і доставка
  • Обмін Mac за Trade-in
  • Гарантія
  • Обмін та повернення
  • Правила користування сайтом
  • Політика конфіденційності
  • Відгуки на сайті
  • Відгуки на Google
  • Мапа сайту
  • Harno — помічник із текстом

КАТЕГОРІЇ

  • iPhone
  • iPad
  • MacBook Neo
  • MacBook Air
  • MacBook Pro
  • iMac
  • Mac mini
  • Mac Studio
  • Watch
  • Монітори
  • Starlink
  • Аксесуари
  • Зарядні станції

ІНШІ РЕСУРСИ

  • iPhone 18 Pro
  • iPhone 18 Pro Max
  • iPhone Duo
  • iPhone 17
  • MacBook Air 13″ (2026) M5
  • MacBook Pro 14″ (2026)
  • MacBook Pro 16″ (2026) M5
  • Mac mini (2026)
  • iPad Air 11″ (2026) M4
  • Apple Watch Series 12
0 800 33 47 58 КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР
Vega Cloud PBX